Přeskočit na obsah
Mimodomov logo

Out of Home 2009

sobota
6. června 2009

La Fabrika
Praha


DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Proč to děláme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Generální mediální partner:
TV Nova
Hlavní mediální partneři:
TN.cz TV Nova deník.cz Český rozhlas 2 Praha CBW.cz
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy ENVY SDRUŽENÍ SES VEOLIA Vodafone Sparta

Nacházíte se:

Novinky

 • 15. července 2009 Rozmarýna, o.p.s. otevřela svou kavárnu! Máme tady pro vás krátkou pozvánku od zakladatelek této neziskové organizace, Katky a Simony. "Milí přátelé a příznivci Rozmarýny! Neuvěřitelné se stává skutkem. Dnes, 15.7.2009 v 8:00 se KONEČNĚ otevřela kavárna Rozmar!! Na adrese Trojická 1 jsme pro vás každý všední den od 8:00 do 22:00 a o víkendech od 11:00 do 22:00. Kavárna nabízí širokou nabídku snídaní, denně čerstvé domácí dezerty, kávu připravenou z vlastní kávové směsi, kvalitní rozlévaná vína." Další informace najdete na www.cafe-rozmar.cz
 • 3. července 2009 Máme stálého partnera na festival i na výjezdy. Veolia Transport nám potvrdila dlouhodobější spolupráci. Za dětmi do domovů budeme putovat v kikrobusech, kam se vejdeme i s našimi hosty!
 • 3. července 2009 A máme tady závěrečný monitoring, ve kterém najdete, kde všude byla o festivalu OOH zmínka. Přehled zpracoval Radek Polák z agentury Amplion PR s.r.o., která nám pomáhala s propagací akce. Díky mediálnímu partnerství TV Nova se letos o festivalu hodně mluvilo a doufáme, že se nám podaří získat silné partnery i na příští rok.
 • 10. června 2009 Právě jsme zveřejnili krátký video záznam z 3.ročníku festivalu Out of Home 2009. Jedná se pouze o ochutnávku k připravovanému dokumentu z letošního Out of Home, který bude zveřejněn v červenci. Rozhodně se máte na co těšit!
 • 8. června 2009 Vítězem letošního festivalu se stal Dětský domov z Mostu, druhé místo obsadily děti z České Kamenice a na třetím místě byl DD z Volyně. Všem dětem gratulujeme, i těm, kteří se neumístily, protože celý den byl náročný a statečně ho zvládly. V těchto dnech sbíráme ohlasy a dojmy, některé komentáře zúčastněných již brzy uveřejníme. Zatím tady pro vás máme fotografie, které nám poskytla TV Nova. Děkujeme všem partnerům, asistentům týmů, brigádníkům, dětem i tetám, že to spolu s námi letos zvládli a byli tolerantní a trpěliví. Doufáme, že se potkáme v Praze i na 4. ročníku.
 • 7. června 2009 Tereza Bebarová, Michaela Badinková, Ilona Svobodová, Tereza Nekudová, Daniel Brown a další herci ze seriálu TV Nova Ulice se v sobotu zúčastnili festivalu a pomáhali na stanovištích. TV Nova vydala tiskovou zprávu, kterou si můžete přečíst v rubrice PRESS.
 • 4. června 2009 Zítra to všechno vypukne. Do Prahy přijedou v odpoledních hodinách dětské domovy z celé ČR, aby se mohly v sobotu vydat na dobrodružné putování po Praze, Na děti čeká celá řada úkolů, nebude chybět návštěva Pražského hradu, ZOO, ani vyhlášeného podniku la Casa Blú, kde budou plnit úkoly nejen za tým, ale také za sebe. Přejeme jim hodně zdaru a doufáme, že se jim na akci bude líbit...
 • 2. června 2009 Ve Snídani s Novou s námi byla herečka Aneta Krejčíková, která by se v sobotu společně s dalšími svými kolegy ze seriálu Ulice vydala na bojovková stanoviště. Kromě toho, že tady budou herci dětem pomáhat, někteří z nich pomohou i se zadáváním úkolů. Atmosféra ve Snídani byla příjemná a my jsme rádi, že jsme letos získali silného mediálního partnera, kterým TV Nova bezesporu je. Na rozhovory se můžete podívat v naší sekci video.
 • 1. června 2009 Zítra (2.6.) brzy ráno jdeme na návštěvu do Snídaně s Novou. Ve dvou vstupech (7.35 a 8.15) si budeme povídat o festivalu a také o bojovce pro děti, která je letos novinkou. Více na www.snidane.nova.cz
 • 30. května 2009 A máme tady další spot, tentokrát pro velký úspěch, opět z dílny PETHONu. Kluci měli natočeno za dvacet minut a vy si můžete výsledek poslechnout. Od pondělí bude nasazený v jedenácti rádiích. Tak snad se dívky, které mají bloňďatou kadeř, na kluky nenaštvou, oni to nemysleli zle:-) Spot si můžete poslechnout zde.
 • 27. května 2009 Tiskovou konferenci máme za sebou a v médiích se objevují první informace o akci a její náplni. Každá zmínka o neřešené integraci dětí z dětských domovů do společnosti je důležitá a jsme rádi, že nacházíme u některých novinářů podporu, viz Napsali o nás.
 • 26. května 2009 Máme nového partnera. Agentura SCHOK popoří letos náš festival a poskytne nám bezplatně nádvoří, kde se konají každoročně Shakespearovské slavnosti. Toto místo na Pražském hradě bude sloužit jako jedno z bojovkových stanovišť. Jsme rádi, že můžeme děti vzít na malou exkurzi na tato historická místa. Děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, jaké bude letos divadelní léto na hradě, můžete se podívat na stránky www.shakespeare.cz
 • 23. května 2009 Výjezd do Volyně - Festival Out of Home 2009 se blíží a společně s ním pokračuje také tradice našich výjezdů. V sobotu 23. května jsme navašvili DD Volyně. Děti z Volyně se festivalu účastní vůbec poprvé, proto jsme se za nimi vydali, abychom jim festival podrobněji představili.
  Fotky z výjezdu najdete zde a zde.
 • 21. května 2009 Petr Oplatka a Honza Melichar z filmové společnosti PETHON natočili pro náš festival rádiové spoty. Poslechněte si jejich dílko, klukům se tam vešli i partneři:-) Spoty bychom chtěli nasadit do rádií již tento týden.
 • 18. května 2009 Naším novým partnerem je také ZOO Praha. Už můžeme prozradit, že část bojového dne se bude odehrávat mezi zvířaty a na děti čekají nejen soutěžní úkoly, ale dozví se také spoustu zajímavých věcí ze světa fauny. Za podporu realizace naší akce ZOO Praha děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, co se děje v zoologické zahradě nového, můžete se podívat na www.zoopraha.cz.
 • 14. května 2009 Portál www.e-festivaly.cz podpořil naši akci a na titulní stránku nám byl umístěn banner, což se nám tak často nestává:-) Za tento prostor děkujeme!
 • 13. května 2009 Máme dobrou zprávu. Účast na tiskové konferenci k festivalu OUT of HOME nám přislíbili: Lenka Dusilová (www.lenkad.com), Míša Maurerová (dorazí i se svými dvojčaty), Pepa Dressler (www.dressler.cz) a moderování se ujala Lejla Abbas. Všechny tyto osobnosti navštěvují v rámci svých možností dětské domovy a podporují projekty s nimi spojené.
 • 13. května 2009 Kampaň na festival OUT of HOME začíná v těchto dnech. Magistrát hlavního města Praha nám poskytl prostřednictvím firmy EuroAWK dvacet ploch. Firma ECLIPSE nám billboardy vytiskla za velmi příjemnou cenu. Partnerům za tuto podporu děkujeme. Na rozmístění ploch se můžete podívat v rubrice PRESS.
 • 11. května 2009 Máme potvrzený termín pro tiskovou konferenci k festivalu Out of Home. Naplánována je na 26. května na 11 h do Lokal Bloku. Nebudou chybět ani známé tváře, které s námi spolupracují při výjezdech do dětských domovů. Tiskovou konferenci moderuje Lejla Abbas.
 • 8. května 2009 Návštěvníci festivalu si mohou v La Fabrice vyzkoušet, jak se líčí a oblékají filmové hvězdy. Karavan RWE, který bude stát u hlavního vstupu do továrny, bude fungovat 6. června pro veřejnost od 18 do 22 h. Součástí akce bude také promítání filmů, které RWE podpořila.


Novinky z minulého ročníku najdete na http://2008.mimodomov.cz

 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky