Přeskočit na obsah
Mimodomov logo

Out of Home 2009

sobota
6. června 2009

La Fabrika
Praha


DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Proč to děláme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Generální mediální partner:
TV Nova
Hlavní mediální partneři:
TN.cz TV Nova deník.cz Český rozhlas 2 Praha CBW.cz
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy ENVY SDRUŽENÍ SES VEOLIA Vodafone Sparta

Nacházíte se:

Novinky

 • 15. července 2009 Rozmarýna, o.p.s. otevřela svou kavárnu! Máme tady pro vás krátkou pozvánku od zakladatelek této neziskové organizace, Katky a Simony. "Milí přátelé a příznivci Rozmarýny! Neuvěřitelné se stává skutkem. Dnes, 15.7.2009 v 8:00 se KONEČNĚ otevřela kavárna Rozmar!! Na adrese Trojická 1 jsme pro vás každý všední den od 8:00 do 22:00 a o víkendech od 11:00 do 22:00. Kavárna nabízí širokou nabídku snídaní, denně čerstvé domácí dezerty, kávu připravenou z vlastní kávové směsi, kvalitní rozlévaná vína." Další informace najdete na www.cafe-rozmar.cz
 • 3. července 2009 Máme stálého partnera na festival i na výjezdy. Veolia Transport nám potvrdila dlouhodobější spolupráci. Za dětmi do domovů budeme putovat v kikrobusech, kam se vejdeme i s našimi hosty!
 • 3. července 2009 A máme tady závěrečný monitoring, ve kterém najdete, kde všude byla o festivalu OOH zmínka. Přehled zpracoval Radek Polák z agentury Amplion PR s.r.o., která nám pomáhala s propagací akce. Díky mediálnímu partnerství TV Nova se letos o festivalu hodně mluvilo a doufáme, že se nám podaří získat silné partnery i na příští rok.
 • 10. června 2009 Právě jsme zveřejnili krátký video záznam z 3.ročníku festivalu Out of Home 2009. Jedná se pouze o ochutnávku k připravovanému dokumentu z letošního Out of Home, který bude zveřejněn v červenci. Rozhodně se máte na co těšit!
 • 8. června 2009 Vítězem letošního festivalu se stal Dětský domov z Mostu, druhé místo obsadily děti z České Kamenice a na třetím místě byl DD z Volyně. Všem dětem gratulujeme, i těm, kteří se neumístily, protože celý den byl náročný a statečně ho zvládly. V těchto dnech sbíráme ohlasy a dojmy, některé komentáře zúčastněných již brzy uveřejníme. Zatím tady pro vás máme fotografie, které nám poskytla TV Nova. Děkujeme všem partnerům, asistentům týmů, brigádníkům, dětem i tetám, že to spolu s námi letos zvládli a byli tolerantní a trpěliví. Doufáme, že se potkáme v Praze i na 4. ročníku.
 • 7. června 2009 Tereza Bebarová, Michaela Badinková, Ilona Svobodová, Tereza Nekudová, Daniel Brown a další herci ze seriálu TV Nova Ulice se v sobotu zúčastnili festivalu a pomáhali na stanovištích. TV Nova vydala tiskovou zprávu, kterou si můžete přečíst v rubrice PRESS.
 • 4. června 2009 Zítra to všechno vypukne. Do Prahy přijedou v odpoledních hodinách dětské domovy z celé ČR, aby se mohly v sobotu vydat na dobrodružné putování po Praze, Na děti čeká celá řada úkolů, nebude chybět návštěva Pražského hradu, ZOO, ani vyhlášeného podniku la Casa Blú, kde budou plnit úkoly nejen za tým, ale také za sebe. Přejeme jim hodně zdaru a doufáme, že se jim na akci bude líbit...
 • 2. června 2009 Ve Snídani s Novou s námi byla herečka Aneta Krejčíková, která by se v sobotu společně s dalšími svými kolegy ze seriálu Ulice vydala na bojovková stanoviště. Kromě toho, že tady budou herci dětem pomáhat, někteří z nich pomohou i se zadáváním úkolů. Atmosféra ve Snídani byla příjemná a my jsme rádi, že jsme letos získali silného mediálního partnera, kterým TV Nova bezesporu je. Na rozhovory se můžete podívat v naší sekci video.
 • 1. června 2009 Zítra (2.6.) brzy ráno jdeme na návštěvu do Snídaně s Novou. Ve dvou vstupech (7.35 a 8.15) si budeme povídat o festivalu a také o bojovce pro děti, která je letos novinkou. Více na www.snidane.nova.cz
 • 30. května 2009 A máme tady další spot, tentokrát pro velký úspěch, opět z dílny PETHONu. Kluci měli natočeno za dvacet minut a vy si můžete výsledek poslechnout. Od pondělí bude nasazený v jedenácti rádiích. Tak snad se dívky, které mají bloňďatou kadeř, na kluky nenaštvou, oni to nemysleli zle:-) Spot si můžete poslechnout zde.
 • 27. května 2009 Tiskovou konferenci máme za sebou a v médiích se objevují první informace o akci a její náplni. Každá zmínka o neřešené integraci dětí z dětských domovů do společnosti je důležitá a jsme rádi, že nacházíme u některých novinářů podporu, viz Napsali o nás.
 • 26. května 2009 Máme nového partnera. Agentura SCHOK popoří letos náš festival a poskytne nám bezplatně nádvoří, kde se konají každoročně Shakespearovské slavnosti. Toto místo na Pražském hradě bude sloužit jako jedno z bojovkových stanovišť. Jsme rádi, že můžeme děti vzít na malou exkurzi na tato historická místa. Děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, jaké bude letos divadelní léto na hradě, můžete se podívat na stránky www.shakespeare.cz
 • 23. května 2009 Výjezd do Volyně - Festival Out of Home 2009 se blíží a společně s ním pokračuje také tradice našich výjezdů. V sobotu 23. května jsme navašvili DD Volyně. Děti z Volyně se festivalu účastní vůbec poprvé, proto jsme se za nimi vydali, abychom jim festival podrobněji představili.
  Fotky z výjezdu najdete zde a zde.
 • 21. května 2009 Petr Oplatka a Honza Melichar z filmové společnosti PETHON natočili pro náš festival rádiové spoty. Poslechněte si jejich dílko, klukům se tam vešli i partneři:-) Spoty bychom chtěli nasadit do rádií již tento týden.
 • 18. května 2009 Naším novým partnerem je také ZOO Praha. Už můžeme prozradit, že část bojového dne se bude odehrávat mezi zvířaty a na děti čekají nejen soutěžní úkoly, ale dozví se také spoustu zajímavých věcí ze světa fauny. Za podporu realizace naší akce ZOO Praha děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, co se děje v zoologické zahradě nového, můžete se podívat na www.zoopraha.cz.
 • 14. května 2009 Portál www.e-festivaly.cz podpořil naši akci a na titulní stránku nám byl umístěn banner, což se nám tak často nestává:-) Za tento prostor děkujeme!
 • 13. května 2009 Máme dobrou zprávu. Účast na tiskové konferenci k festivalu OUT of HOME nám přislíbili: Lenka Dusilová (www.lenkad.com), Míša Maurerová (dorazí i se svými dvojčaty), Pepa Dressler (www.dressler.cz) a moderování se ujala Lejla Abbas. Všechny tyto osobnosti navštěvují v rámci svých možností dětské domovy a podporují projekty s nimi spojené.
 • 13. května 2009 Kampaň na festival OUT of HOME začíná v těchto dnech. Magistrát hlavního města Praha nám poskytl prostřednictvím firmy EuroAWK dvacet ploch. Firma ECLIPSE nám billboardy vytiskla za velmi příjemnou cenu. Partnerům za tuto podporu děkujeme. Na rozmístění ploch se můžete podívat v rubrice PRESS.
 • 11. května 2009 Máme potvrzený termín pro tiskovou konferenci k festivalu Out of Home. Naplánována je na 26. května na 11 h do Lokal Bloku. Nebudou chybět ani známé tváře, které s námi spolupracují při výjezdech do dětských domovů. Tiskovou konferenci moderuje Lejla Abbas.
 • 8. května 2009 Návštěvníci festivalu si mohou v La Fabrice vyzkoušet, jak se líčí a oblékají filmové hvězdy. Karavan RWE, který bude stát u hlavního vstupu do továrny, bude fungovat 6. června pro veřejnost od 18 do 22 h. Součástí akce bude také promítání filmů, které RWE podpořila.
 • 5. května 2009 Tisková konference k benefičnímu tenisovému turnaji v RS Sportcentru Romana Šebrleho se koná ve středu 13. května přímo v areálu. Tiskovou zprávu k akci si můžete přečíst v rubrice PRESS.
 • 1. května 2009 TV Nova podpořila náš festival nejenom finančním darem, ale v rámci našeho partnerství získáme také mediální podporu v rámci tn.cz a nova.cz Jsme rádi, že jsme získali dalšho silného partnera.
 • 29. dubna 2009 I v letošním roce nás podpoří Armáda ČR. Děti měly možnost otestovat na festivalu guláš z pravé polní kuchyně a jenom se po něm zaprášilo:-) O stravu se nám proto během bojové hry opět postarají šikovní armádní kuchaři.
 • 24. dubna 2009 Dneska k nám dorazila skvělá zpráva. Magistrát hlavního města Praha podpoří náš festival částkou 50 000 Kč. Za tyto prostředky uhradíme dětem ubytování a stravu a část půjde i na realizaci bojové hry, na které se intenzivně pracuje. Za podporu děkujeme.
 • 22. dubna 2009 tenisový turnaj VIP První VIP tenisový turnaj na podporu festivalu OUT of HOME 2009 se koná 16. května v RS Sportcentru Romana Šebrleho. Každý, kdo by si chtěl zahrát, se může přihlásit na na email: agenturamg@seznam.cz a svým vkladem v podobě startovného přispěje na úhradu ubytování a stravy pro děti z dětských domovů, které přijedou soutěžit do Prahy. Turnaj pořádá agentura MG. Pozvánku si můžete stáhnout zde.
 • 20. dubna 2009 Výjezd do Dětského domova v Karlových Varech (5. dubna) byl přijemným zakončením víkendové štace. Na snímky od Rudy Hanuska se můžete podívat ve Fotogalerii.
 • 17. dubna 2009 Máme nového partnera, který nám pomůže s organizací BOJOVKY pro děti. Jedná se o sdružení SES, které se věnuje aktivitám především v oblasti zážitkové pedagogiky, osobnostního rozvoje v rámci výchovy a vzdělávání a především týmové spolupráci. Od roku 2001 realizuje vzdělávání pedagogických pracovníků v programu SES TEACHER, spolupracuje s Domem dětí a mládeže v Praze, kde lektoři SES pracují na vzdělávacích modulech Týmová spolupráce a Komunikace. Pro kolektivy dětí a mládeže realizují především zážitkové kurzy a intenzivní workshopy na bázi zážitkové pedagogiky. Děti se mají na co těšit, čeká je dobrodružná výprava. Více zatím neprozradíme. Další informace o SES se dozvíte na www.sebespolu.net.
 • 14. dubna 2009 Výjezd do Dětského domova Aš (4. dubna) se vydařil. Bylo krásné počasí a vezli jsme s sebou nové návštěvníky. Více informací se dozvíte ve Fotogalerii, kde jsou i fotky.
 • 7. dubna 2009 Předprodej vstupenek na koncert Ivy Bittové a pianistky Lisy Moore zahájen. Za vstupenku zaplatíte 290 Kč (na místě 320 Kč) a čeká na vás skvělý hudební zážitek. Lístek si můžete zakoupit na www.tickestream.cz a www.ticketpro.cz.
 • 6. dubna 2009 Máme pro vás nový sestřih z loňského Out of Home, který pro nás vytvořil Jakub Vansa. Můžete se podívat do zákulisí akce, nechybí ani komentář, proč má festival podle nás smysl a uvidíte taky, jaká byla atmosféra mezi dětmi při sportovním klání.
 • 3. dubna 2009 O víkendu se chystáme na další dva výjezdy. Tentokrát pojede posádka do DD Aš a Karlovy Vary. Jede s námi náš fotograf Ruda, takže vás hned po víkendu budeme nejen obrazově, ale i textově informovat, co se na této výpravě všechno odehrálo.
 • 26. března 2009 Máme konečný počet dětských domovů. Bude jich 17. Seznam všech najdete v sekci Sportovní program. Vítejte ve hře:-)
 • 12. března 2009 Písničkář Tomáš Klus nám potvrdil své vystoupení na festivalu OUT of HOME. Jestli se o něm chcete dozvědět více, podívejte se na stránky www.tomasklus.cz.
 • 20. února 2009 Připravujeme redesign webových stránek OOH. O novou grafiku se postaralo studio EKD. Na další výtvory tohoto mladého umělce se můžete podívat na www.ekd.cz.
 • 14. února 2009 Firma ENVY věnuje OOH kromě triček (dresů) a jejich potisku také věcné ceny do bojovkové soutěže. Vítězné týmy se tak mohou těšit na zajímavé věcičky ze světa módy.
 • 3. února 2009 Finální seznam dětských domovů naleznete v sekci SPORTOVNÍ ČÁST
 • 24. ledna 2009 Iva Bittová vystoupí na Out of Home s australskou pianistkou Lisou Moore. Na obě dámy se těšíme.
 • 16. ledna 2009 Tým OOH začíná naplno pracovat na bojové hře pro děti z dětských domovů. Zatím je tato část festivalu ozahalena tajemstvím, ale v tuto chvíli nemůžeme více prozrazovat.
 • 10. ledna 2009 Společnost RWE nám potvrdila generální partnerství na letošní rok. Děkujeme!
 • 2. ledna 2009 Dětské domovy začínají posílat své přihlášky na Out of Home 2009. V tuto chvíli máme registrovaných deset domovů. Tak jsme zvědaví, s jakými dětmi se letos v Praze potkáme.
 • 24. prosince 2008 Přejeme vám hezké vánoční svátky a radostný vstup do dalšího roku:-)
 • 20. prosince 2008 Objevili jsme místo, kam vás pozveme na hudební část festivalu. Koncert Ivy Bittové a dalších interpretů se bude konat v industriálních prostorách La Fabrika v Holešovicích. Podívat se můžete na www.lafabrika.cz


Novinky z minulého ročníku najdete na http://2008.mimodomov.cz

 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky