Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017
Mimodomov logo

Out of Home 2009

sobota
6. června 2009

La Fabrika
Praha


DMS pro ROZMARÝNU

Podpořte projekt Kavárna Rozmarýna zasláním SMS ve tvaru
DMS MUJROZMAR
na číslo 87777.
Obdržíte potvrzení formou SMS. Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 27 Kč. Službu zajišťuje Fórum dárců www.darcovskasms.cz DMS

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Proč to děláme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Generální mediální partner:
TV Nova
Hlavní mediální partneři:
TN.cz TV Nova deník.cz Český rozhlas 2 Praha CBW.cz
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy ENVY SDRUŽENÍ SES VEOLIA Vodafone Sparta

Nacházíte se:

Kontakty

Mimo domov, o.s.

Gončarenkova 807/7
147 00, Praha 4

IČO: 22724893
bankovní spojení: Raiffeisenbank, a.s.
číslo účtu: 3679112001/5500

OUT of HOME 2009

Klára Chábová - organizátor festivalu, PR, smlouvy, partneři
e-mail: klara@mimodomov.cz

Robin Čumpelík - Organizátor festivalu, partneři, produkce
Robin Čumpelík
e-mail: robin@mimodomov.cz

Hlavní produkční Out of Home
Markéta Smetanová
e-mail: marketa@mimodomov.cz

Komunikace s interprety, stage manager
Tereza Šafránková
e-mail: tereza@mimodomov.cz

PR, novináři
Radek Polák
e-mail: rap@post.cz

Hlavní koordinátor dětských domovů
Tamara Pižlová
e-mail: tamaralucia@seznam.cz

Koordinace, produkční bojovky
Martina Prášilová
e-mail: martina@mimodomov.cz

Koordinace bojovky, organizace týmu
Petr Mach
e-mail: petr@xstreamracing.com

Koordinace asistenti týmů DD
Renata Ulvrová
e-mail: renata.ulvrova@seznam.cz

Koordinace La Fabrika, produkce
Kristýna Juřinová
e-mail: miumiu96@gmail.com

Produkce
Esterka Tomášková
e-mail: ester@mimodomov.cz

Marketing / Obchod / Dárky
Michal Grundza - agenturaMG
e-mail: agenturamg@seznam.cz

Dobrovolníci
Marek Landštof
e-mail: marek@mimodomov.cz

Grafika a příprava tiskových podkladů
Roman Kastl
e-mail: ekd.studio@gmail.com

Fotograf
Ruda Hanusek
e-mail: hanusek@hanusek.cz

Webmaster mimodomov.cz
Radim Hašek
e-mail: webmaster@mimodomov.cz

zpracování účetnictví i daňové evidence
Lenka Háková
INCOME TAX CLAIME
Toušická 558
190 16 Praha 9
tel: 777 246 441

 

Produced by X Zone Media s.r.o | Webmaster


Přejít na začátek stránky